Sklep z pamiątkami

Cena : Proszę o kontakt

TS Wisła Official Store jest formalnym sklepem z souvenirami Towarzystwa Sportowego Wisły Kraków, organizacji zrzeszającej pod sobą zawodników w 14 sekcjach sportowych. sklepik powstał w maju 2019 roku, a do jego najistotniejszych obowiązków należy lansowanie klubu, jego kultury oraz ponad 113-letniej historii. Znajduje się w leciwej hali Wisły Kraków przy ulicy Reymonta 22 niedaleko Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana, około 10 minut od centrum Krakowa. W naszej ofercie mamy autorską kolekcję odzieży, sygnowaną symboliką krakowskiego klubu oraz duży asortyment rekwizytów i gadżetów białej gwiazdy. Zaopatrzyć się tutaj można w kolekcje dla mężczyzn, kobiet a także najmłodszych miłośników m.in. koszulki dziecięce, bluzy, szaliki, czapki, a także souveniry klubowe takie jak zegary, magnesy, podkładki, kubki, poduszki, smyczki, opaski. Odszukasz u nas casualowe wzory, odzież meczową w tym stroje firmy adidas. W swojej ofercie proponujemy również artykuły z kategorii VIP, które poszerzą twoją odzież o stonowane, stylowe wzory, a także akcesoria i galanterię do garniturów. Zaopatrując się w naszym sklepie masz również możliwość zaopatrzenia swojego domu w "trójkolorowe akcesoria" m.in. zegary, poduszki, pościele, kubki i wiele innych. Z pewnością namierzysz coś dla siebie!
Co ważniejsze ciągle się rozwijamy rozbudowując punkt sprzedaży i powiększając jego ofertę o kolejne nowości. Wszystkie modele tworzymy z myślą o kibicach i ćwiczących na obiektach TS Wisła.
Pragnąc dotrzeć z naszym asortymentem do szerszego grona entuzjastów otworzyliśmy sklep internetowy. Kupując w nim masz pewność, że z dużą dbałością zapakowany towar zostanie Ci dostarczony w krótkim czasie, nawet w 24h od chwili złożenia zamówienia. Jesteśmy legalnie funkcjonującą, zarejestrowaną firmą. Do każdego zakupu wystawiamy paragon lub fakturę VAT.Tagi• sklep pamiątkibluza czapka