Sacmi - Packing & Chocolate

Cena : Proszę o kontakt

Sacmi Packaging & Chocolate przedstawia grupę zakładów obecnych już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate powstała w konsekwencji zintegrowania firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Głównym odcinkiem działalności grupy jest specjalność pakowania. Zawiera ona pełną realizację linii pakujących, które znajdują zastosowanie w dziedzinie spożywczej od wymyślania począwszy, przez produkcję, doręczenie, aż po kompetentnie działającą obsługę serwisową. Linie te zawierają maszyny wykonujące pakowania w miękkie folie, całe zmechanizowane systemy dostarczania produktu czy automatyzacja procesów pakowania kartonowego. Wszechstronność zatrudnionych tu ludzi i ich wiedza oraz dostęp do całej gamy maszyn wysokospecjalistycznych proponowanych w ramach grupy gwarantuje, już w stadium planowania, zbudowanie linii pakujących w pełni zautomatyzowanych i całkowicie dostosowanych do specyficznych wymogów występujących aplikacji.
Następną częścią działalności Sacmi jest kreowanie automatycznych linii produkcyjnych do wytwarzania czekolady. Tutaj dzięki połączeniu działań w tych dwóch obszarach Klient od jednego świadczeniodawcy otrzymać może w pełni automatyczną linię produkcyjną, gdzie skończony towar zostaje skierowany prosto do linii pakowania i już jako zupełny może trafić na półkę sklepową.
Kooperując z takimi firmami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o.o. na terenie Polski składa ofertę zainteresowanym nabywcom również specjalistyczne pionowe linie pakujące oraz wszechstronne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Grupa zwraca dużą uwagę na wysoką jakość wkomponowanych produktów i fachowy serwis, który ma zagwarantować w przypadku awarii minimalny przestój maszyn, a tym samym zminimalizować ewentualne straty z tego tytułu.Strona www: http://sacmi.com.pl